Svarstyklės

Svarstyklės

Tisklus ir nepriekaištingas mėginio svėrimas yra vienas pagrindinių laboratorijos darbo kokybę užtikrinančių veiksnių. Netinkamai atlikus svėrimą, gali būti paveiktas bendras atliekamos analizės rezultatas ir tyrimą gali tekti kartoti iš naujo. Modernios ir kokybiškos įrangos naudojimas gali padėti maksimaliai sumažinti klaidų tikimybę.
Prekiaujame Šveicarų gamintojo “Ohaus” svarstyklėmis. Siūlomi svarstyklių modeliai pagal turimas pagalbines funkcijas ir kainą skirstomi į kelias grupes – pastarosios rūšiuojamos pagal svarstyklių tikslumo tipą (analitinės ar precizinės) ir įvairias talpas.
  • Explorer® serija. Tai aukščiausios klasės serija pasižyminti nepriekaištingu tikslumu ir itin greitu stabilizacijos laiku. Visi serijos modeliai valdomi dideliu, spalvotu, prislietimui jautriu ekranu, turi automatinių durelių ir automatinio vidinio kalibravimo funkcijas.
  • Adventurer® serija. Antroji siūloma serija, kurioje gerai optimizuotas kainos ir modernumo santykis. Valdomos dideliame spalvotame ekrane, turi automatinio vidinio kalibravimo funkciją ir pasižymi rinkai standartinėmis tikslumo specifikacijomis taip užtikrinant optimalius svėrimo rezultatus.
  • Pioneer® serija. Ekonominis variantas prieinamas kiekvienam. Išlaikant rinkai standartines tikslumo specifikacijas serijos modeliai supaprastinti tik iki pagrindinių užduočių atlikimo. Puikiai tiks net ir mažoms, daug svėrimų neatliekančioms, laboratorijoms.
Kreipkitės į mus žemiau nurodytais kontaktais ir kartu surasime Jums tinkamą sprendimą.
 
analitines svarstykles explorersvarstyklės adventurer1laboratorines svarstykles pioneer
 
Brošiūros peržiūra PDF.

KOntaktai


UAB Ardeola
Molėtų pl. 47F LT-08409, Vilnius
Tel.: +370 5 269 1129
ardeola@ardeola.lt

Susisiekite su mumis


Aš ne robotas