Chromatografijos įranga, kolonėlės, dervos

Atgal

Atstovaujame tarptautinį gamintoją Bio-Rad Laboratories, kuris visame pasaulyje žinomas dėl savo prietaisų tikslumo, kokybės bei ilgaamžiškumo. Galime Jums pasiūlyti medium-pressure NGC chromatografijos sistemas. Sistemos yra pilnai konfigūruojamos pagal Jūsų poreikius pridedant papildomus modulius, kurie yra labai lengvai instaliuojami į turimą prietaisą. Galite papildomai įsidėti tokius modulius kaip papildoma pompa, mėginių įleidimo vožtuvai, vienos arba kelių bangų ilgio detekcijos moduliai, kolonėles keičiantys moduliai ir kiti. Frakcijos surinkėjas taip pat yra pilnai konfigūruojamas ir gali būti naudojamos pačios įvairiausios frakcijų surinkimo talpos. Savo sistemos konfigūraciją galite susikurti paspaudę šią nuorodą.

Didelis Bio-Rad gamintojo chromatografinių dervų asortimentas leis Jums surasti sau tinkamiausią gryninimo būdą naudojant giminiškumo, anijonų, katijonų mainų, multimodalines ar kitas dervas. Dervų asortimentą galite rasti oficialiame Bio-Rad tinklapyje.

Visai siūlomai chromatografijos įrangai galime atlikti pilną validavimą (IQ/OQ) bei pasiūlyti specialias prietaisų valdymo programas, kurios suteikia įrankius atitinkančius U.S. FDA CFR Part 11 bei GMP reikalavimus.

Kreipkitės į mus žemiau nurodytais kontaktais ir kartu surasime Jums tinkamą sprendimą.

 

 

CHROMATOGRAFIJOS SISTEMOS

DERVOS

 

KOLONĖLĖS

KOntaktai


UAB Ardeola
Molėtų pl. 47F LT-08409, Vilnius
Tel.: +370 5 269 1129
ardeola@ardeola.lt

Susisiekite su mumis


Aš ne robotas