Polimerazinė grandininė reakcija (PGR)

Atgal

Polimerazinės grandininės reakcijos (PGR) metodas yra neatsiejama molekulinės biologijos bei genetinės inžinerijos dalis, leidžianti amplifikuoti norimus nukleorūgščių fragmentus in vitro. Atstovaujame tarptautinį gamintoją Bio-Rad Laboratories, kuris visame pasaulyje žinomas dėl savo prietaisų tikslumo, kokybės bei ilgaamžiškumo.

PGR PRIETAISAI

Realaus laiko PGR termocikleris CFX Opus

Bio-Rad gamintojo realaus laiko PGR termocikleriai užtikrina multipleksinę iki 5 taikinių viename šulinėlyje detekciją. Galimas prietaisų pasirinkimas: 96, 96 gilių šulinėlių ar 384 šulinėlių kaitinimo blokai. Plačios sužadinimo bei detekcijos ribos leidžia laboratorijai praplėsti savo tyrimų galimybes, o išorinė valdymo programa užtikrina, jog gautus rezultatus galėsite pateikti norima forma bei grafikais tolimesniam rezultatų publikavimui. Naujausius gamintojo realaus laiko PGR termociklerius galite stebėti, valdyti bei kaupti rezultatus nuotoliniu būdu tiesiog prisijungdami prie interneto.

CFX OPUS Brošiūra  

PGR TERMOCIKLERIS C1000

Kasdieninei laboratorijos veiklai bei tyrimams pritaikyti termocikleriai užtikrinantys visus galimus personalo poreikius. Prietaisai turi tokias ypatybes kaip gradiento nustatymas, jungimas prie tinklo, keičiami kaitinimo blokai (48, 2 x 48, 96, 384 šulinėlių). Įranga yra valdoma aukštos raiškos liečiamu ekranu arba išoriniu kompiuteriu naudojant specialią Bio-Rad valdymo programą, kurią gaunate kartu su prietaisu. Galime pasiūlyti kompaktiškus, pagrindines funkcijas atliekančius PGR prietaisus T100 bei modernesnius CFX modelius, kuriuos galite jungti kelis tarpusavyje, keisti kaitinimo blokus ar net ateityje atnaujinti į realaus laiko PGR termociklerį įsigyjant tik papildomą reakcijos modulį.
 
C1000 Brošiūra 

 

PGR termocikleris T100

Kompaktiškas ir itin lengvai valdomas termocikleris. Turi šiluminio gradiento funkciją, kuri įgalina greitą reakcijos optimizavimą vienu paleidimu. Tai yra patikimas asmeninis termocikleris, užtikrinantis išskirtinį našumą daugelį metų. Intuityvus liečiamas ekranas leidžia paleisti PGR lengviau nei bet kada anksčiau. Kompaktiško dizaino T100 termocikleris tinka bet kuriai laboratorijai. Tai yra puikus pasirinkimas tiek PGR ekspertams, tiek pradedantiesiems. Termocikleris turi 96 šulinėlių bloką. Tinkamas naudoti su 0.2 ml individualiais PGR mėgintuvėliais ir su „High-Profile“ plokštelėmis ir mėgintuvėlių juostelėmis.
 
 
 
 
Lašelinės skaitmeninės PGR įranga

Lašelinės skaitmeninės polimerazinės grandininės reakcijos technologija yra viena sparčiausiai tobulėjančių technologijų molekulinėje biologijoje. Technologija yra paremta vandens emulsijos lašeliais, kuomet DNR mėginys atskiru įrenginiu yra padalinamas į 20 tūkstančių atskirų lašelių, kurių kiekviename esantis DNR yra atskirai amplifikuojamas bei realaus laiko PGR pagalba detektuojamas. Tai leidžia gauti itin tikslius rezultatus atliekant absoliutų kiekybinį įvertinimą. Technologija plačiai naudojama retų DNR sekų detekcijai (vėžinių ir kitų susirgimų tyrimai), ląstelės, genų terapijoje, NGS, genų ekspresijos analizėje, patogenų detekcijoje. Galite rinktis iš plataus sąrašo jau gamintojo paruoštų reagentų plokštelių specifinių sekų ar patogenų detekcijai bei taip pat turite galimybę užsakyti specifinę plokštelę paruoštą gamintojo konkrečiai Jums pagal Jūsų turimą bei žinomą DNR seką.

QX200 Brošiūra

Visai siūlomai PGR įrangai galime atlikti pilną validavimą (IQ/OQ) bei pasiūlyti specialias prietaisų valdymo programas, kurios suteikia įrankius atitinkančius U.S. FDA CFR Part 11 bei GMP reikalavimus.

PGR IR REALAUS LAIKO PGR REAGENTAI

Realaus laiko PGR supermiksai ir rinkiniai

cDNR sintezės rinkiniai

RT-qPCR iš RNR arba ląstelių

Standartiniai PGR reagentai

       

Puikiam qPCR veikimui bet kokiomis sąlygomis, naudojant bet kokią aptikimo chemiją, naudojant bet kokį instrumentą

Lengvai paruošiami, aukšto tikslumo cDNR sintezės rinkiniai

Patikima vieno žingsnio atvirkštinė transkripcija (RT)-qPCR iš RNR arba tiesiogiai iš kultivuotų ląstelių

 

Aukštos kokybės ir tikslumo standartiniai PGR reagentai

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos

 

VIENKARTINĖS PGR PRIEMONĖS

PGR plokštelės

PGR juostelės ir kamšteliai

PGR plėvelės

     

96 šulinėlių, 384 šulinėlių ir 48 šulinėlių PGR plokštelės, skirtos įvairiems prietaisams

0,2 ml ir 0,5 ml PGR mėgintuvėliai, 0,2 ml mėgintuvėlių juostelės. Gaubtų ir plokščių dangtelių juostelės.

Lipnios arba termiškai sandarinamos PGR plokštelių plėvelės iš plastiko arba folijos (praduriamos, nulupamos arba daugkartinio naudojimo)

 

PGR plokštelių sandarinimo prietaisas PX1

Pusiau automatinis terminis plokštelių sandarinimo aparatas. Panaikina žmogaus klaidos tikimybę ir padidina rezultatų tikslumą. Užtikrina tolygų plokštelės sandarinimą ir sumažina mėginio išgaravimą. Šis universalus prietaisas suderinamas su įvairaus tipo PGR plokštelėmis, pavieniais mėgintuvėliais ir sandarinimo plėvelėmis. Turi liečiamą ekraną patogiam naudojimui. Terminio sandarinimo temperatūra ir laikas keičiamas vieno mygtuko paspaudimu. Kompaktiško dydžio, lengvai valdomas prietaisas, tinkamas kiekvienai laboratorijai.
 

 PX1 Brošiūra

Kreipkitės į mus žemiau nurodytais kontaktais ir kartu surasime Jums tinkamą sprendimą.

 

 

KOntaktai


UAB Ardeola
Molėtų pl. 47F LT-08409, Vilnius
Tel.: +370 5 269 1129
ardeola@ardeola.lt

Susisiekite su mumis


Aš ne robotas